ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

img

ARAMA MOTORLARINI SEVİN

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar markalarını, satışlarını ve hedef kitlesini farklı alanlara yönelterek internet üzerinden ulaşmaya çalışmaya başlamıştır. Bu güzel gelişimin bilinçli yapıldığı takdir de sonuçları herkes için tatmin edici olabilmektedir.

83
%
Organik Trafik
52
%
Hemen Çıkma Oranı
38
%
Ortalama Ziyaret Süresi
27
%
Oturum Başına Sayfa
Yukarı da yazan rakamlar size bir şey ifade etmedi mi ? Peki daha detaylı açıklayalım o halde..
  • Organik Trafik ; Organik trafik doğal yollarla çekilen ve Arama Motorlarının desteklediği trafik biçimidir
  • Hemen Çıkma Oranı ; Hemen Çıkma Oranı tek sayfa ziyaret (yani ziyaretçinin sayfa ile etkileşimi olmadan giriş sayfasından sitenizden ayrıldığı ziyaretler) yüzdesidir. 
  • Ortalama Ziyaret Süresi ; Ortalama oturum süresi: tüm oturumların toplam süresi (saniye cinsinden) / oturum sayısıdır.
  • Oturum Başına Sayfa ; Bu durumda ortalama  ziyaret süresinin tersine sayfa sayısına göre değil, siteye gelen ziyaretlerine göre hesaplanmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu Temel Hizmetlerimiz

ORGANİK ARAMA
ORGANİK ARAMA
Sitenize gelen organik ziyaretçi sayısında gözle görülür artış sağlıyoruz.
ON-PAGE SEO
ON-PAGE SEO
On-page Seo ile birlikte site içerisinde ki bütün düzenleme ve ayarlamaları yaparak, google dostu bir site oluşturuyoruz.
LİNK AYARLARI
LİNK AYARLARI
Google'ın yalnızca site içeriği, title ve meta descriptiona bakmayıp web siteleri arasındaki ilişkiye de baktığını bildiğimiz için link ayarlarını yapmayı ihmal etmiyoruz.

Web Site Analizi

Web siteniz üzerinde gelen ziyaretçilerin davranışlarını, merak ettikleri içerikleri ve aynı zaman da dolaştığı sayfaların takibini yaparak satışını o yönde ilerletmek ve müşterilerin memnun kalacağı bir ortam oluşturmak için site analizleri çok önemlidir.
img

Sitenizi İyileştirmeye Bugün Başlayalım Mı?

İşletmenizi internete bağlamanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Alanında uzman SEO ekibimiz ile birlikte tanışmaya hazır mısınız? Markanıza roket etkisi uygulamak için sabırsızlanıyoruz. Aramıza hoşgeldiniz