Grafik Tasarım

BUGÜN GRAFİK TASARIMA BAMBAŞKA BİR BOYUT KATIYORUZ!

img
Günümüz de her markanın ve internette var olan her sitenin bir tasarıma ihtiyacı vardır. Tasarımlar sektörün ve belirlenen yol haritasının en büyük destekçileridir. Yapılan tasarımlar markayı yansıtmalı ve akılda kalıcı olmalıdır.
img

SİZİN İÇİN GEREKLİ OLAN ŞEYİ BİLİYORUZ

Müşterilerimize her zaman yol gösterici olmuşuzdur. Bu durumdan dolayı öncelikli olarak müşterilerimizin aklındakileri dinler, anlamaya çalışır ve sonrasın da olması gerekeni müşterilerimizin fikirleri ile harmanlayıp, çalışmayı başlatırız. Bizler bu işi biliyoruz! Markanızın internette olmadığı her dakika bizim ve sizin için kayıp.

TASARIM ARAÇLARIMIZ

İhtiyacınız olan tasarımın hangi ortam da oluşturulması gerektiğini belirledikten sonra o alandaki materyalleri topluyor ve çalışmayı başlatıyoruz. Sektör de ihtiyaç duyulan bütün araçlara sahibiz ve siparişleriniz de kullanıyoruz.

Adobe Photoshop 97%
Adobe Illustrator 94%
InDesign 90%
CorelDraw 99%
Adobe After Effects 99%

Müşteri Yorumları

Projemiz için yapmış oldukları sosyal medya çalışması ile birlikte sağlam bir etkileşim elde ettik. Video düzenleme alanında gerçekten başarılılar. Tebrikler.
Sıla PARLAK
Sıla PARLAK
Komedix
Yeni açılan dükkanımızın broşür tasarımları ve aynı şekilde sosyal medya ayarlamalarını kendileri yaptılar sağolsunlar. Sayelerin de kurumsallık kazandık diyebiliriz.
Emin AKTAŞ
Emin AKTAŞ
Lider Oto
Cafemizin web site tasarımlarını videolarını görsellerini hazırladılar. Kısa sürede büyük işler başaran kaliteli bir ekip tebrikler.
Hatice SAAT
Hatice SAAT
Merkez Butik Cafe

Soru/Cevap

Tasarımlarda Dikkat Ettiğimiz 2 Önemli Konu

Bu iki durum bizler ve sizlerin markası için oldukça önem taşımaktadır. Yol haritasını oluştururken göz önünde bulundurmaktayız.
Sıradan Olmayalım
Sıradan Olmayalım
Her zaman farklı, sıradışı işler yaparak hem müşterilerimizi hem kendimizi şaşırtmayı seviyoruz. Bundan dolayı hiçbir zaman sıradan olmayı kabul etmiyor ve desteklemiyoruz.
Unutulmayalım
Unutulmayalım
İkinci önemli konumuz ise tabi ki akılda kalıcı olmak ve unutulmamak. Bu ikinci maddemiz de diğer ilk maddemiz kadar önemli ve gözden kaçmaması gereken bir konu. Bu konuda da elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız!

HANGİ TASARIMA İHTİYACINIZ VAR?

Hemen iletişim formumuzu doldurarak, dilediğiniz tasarımın çalışmalarını başlatabilirsiniz