ARAYÜZ TASARIMI

ARAYÜZ TASARIMI

Emrullah bey'in MR Travel adında oluşturmak istediği siteye PSD tasarım ve kodlama çalışması yapıldı ve toplam da 26 günlük süreçte site teslim edildi. Yayın hayatın da başarılar dileriz..

ARAYÜZ TASARIM

Yurtdışın da faaliyette olan bir gezi , blog sitesi için tasarlamış olduğumuz arayüz çalışması tamamlanmış olup , kullanıcısına teslim edilmiştir. 26 günlük çalışma sonucunda PSD çizimleri ve kodlama işlemleri tamamlanmıştır.

Kolay Yönetim Paneli

Yönetim panelinde olması gereken bütün özellikleri ana ekrana ekleyerek yönetici dahilin de ulaşılması gereken bütün özellikleri tek bir tıklamaya yönelik oluşturduk. Bunu yapmakta ki amacımız sayfa, kategori karmaşasını ortadan kaldırmak ve yöneticiye daha stabil bir çalışma alanı oluşturmaktı.
img
Kolay kullanım panelleri sayesin de çalışma alanlarını rahatlattık.
25 - Müşterimizin taleplerini not aldık.
25 - Önümüzde ki süreci ve süreyi hesapladık.
25 - Bize gerekli olan materyalleri oluşturduk
25 - 26 günde sorunsuz teslim ettik!

Nasıl Bir Yol İzledik

Öncelikli olarak müşterimizden öğrenmemiz gereken bütün bilgileri öğrendik ve notlarımızı aldık, sonrasın da işe koyulmadan önce kendimize göre maddeleri doldurmamız gereken başlıkları sıraladık.
Müşterinin isteği ne?
Ne kadar süremiz var?
Bize nasıl bir yol lazım?

Peki Müşterimiz Ne Dedi?

Merhabalar, öncelikle Kocaeli Grafik Tasarım ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Sürecin başından sonuna kadar benim bütün sorularıma sabırla cevap verip beni bilgilendirdiler. Bu süreçte bana gösterdikleri ilgi ve 26 günün sonunda bana sundukları çalışma oldukça başarılıydı. Kendileri ile çalışmak büyük keyifti. Farklı projeler de ilk arayacağım ajanslardan birisi oldular.
Emrullah ÇATIK
Mr Travel Kurucusu

More Case Studies

FLAT TASARIM
ONE PAGE PSD TASARIM
GRAFİK VE ANASAYFA DÜZENLEME
BANKA KARTI VE ARAYÜZ ENTEGRASYONU
SEO ÇALIŞMASI