FLAT TASARIM

Flat Tasarım

Sektör de bulunduğumu süre zarfında kişi ve firmaların markalarını ve tasarım işlerini üstlendiğimiz gibi aynı zaman da Wordpress konusun da yeteneklerimizi de sergilemeyi ihmal etmedik.

 

Vakit bulduğumuz içimize sinen her fikrin takipçisi olduk ve ne kadar süre geçerse geçsin sonucuna kavuşturmayı bildik!

FLAT TASARIM

FLAT TASARIM

Kendi portföyümüzü geliştirmek adına oluşturduğumuz ilk tasarımların başında gelmesiyle birlikte, birçok web sitesini de neşelendiren bir tema olarak hala aktif olarak kullanılmaktadır. 

Yapılan çalışmaların genelin de flat tasarım olmasına özen göstermekle birlikte kullanılan materyalleri de o yönde seçtik. 

Ortalama 15 günlük süreçte tasarımı ve kodlama işlemleri tamamlanarak , testlerine başlandı. 

İlk yapılan testler de gözlemler sonucunda herhangi bir olumsuzluk görülmemekle birlikte, son kullanıcıya iletilmek üzere satışa çıkartıldı.

GELİŞMİŞ PANEL

GELİŞMİŞ PANEL

Tasarladığımız sitemizin öncelikli olarak kullanıcı dostu ve her şeyin anlaşılır vaziyette olmasını ön planda tuttuk. Bunun da ilk yolu olarak admin panelinde ki fazlalıkları , gereksiz kullanılmayacak özellikleri yok etmekle başladık. 

İstatistikler, yorumlar, durumlar ve paylaşım araçlarını yöneticinin hemen ulaşabileceği alanlara ekleyerek her şeyi tek bir pencereden yönetmesine olanak sağladık. 

İŞİN SONUCU

Yapılan çalışmaların geneline baktığımız zaman ortaya 20 günlük süreçte gayet kaliteli ve kullanışlı bir tema çıktığını söyleyebiliriz. Satışını gerçekleştirdiğimiz ve şuanlık üzerinde geliştirmeler yaptığımız için beklemeye çektiğimiz temamız ikinci versiyonun da daha kaliteli hizmetler vereceğine inanıyoruz.

Peki neler yaptık ?

  • Kolay kullanım arayüzü ile yöneticinin bütün sorularına cevap verecek bir panel oluşturduk
  • Flat tasarım seçmemizin gerekçesi olarak site üzerinde bulunan bütün materyalleri o yönde oluşturduk
  • Tamamen Google dostu olan temamız şuana kadar +100'ün üzerinde satışını gerçekleştirdi ve artık V2 için hazırlık aşamasında. 
%80 SATIŞ
%90 BAŞARI
92% GELİŞİM

More Case Studies

ARAYÜZ TASARIMI
ONE PAGE PSD TASARIM
GRAFİK VE ANASAYFA DÜZENLEME
BANKA KARTI VE ARAYÜZ ENTEGRASYONU
SEO ÇALIŞMASI